.

Diskuze

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8453":
smileysmiley
mapper
S takovým úspěchem jako u tebe 8-O
rychle nove pujcky na ucet
baldini
Není mi velmi ;-)
Fifa 15 pc ne kadar
Admin
Díky, pracuju na nových přehlednější stránkách kde to vše bude seřazeno do kategorií. Na téhle stránce už nic nepřidávám.
Midzel
hele super blog.. ale zkus ty rasy trochu zpřehlednit.. do nějakých kategorií a potom výběr z jednotlivýchsmiley
Exoryreargo
charl_archie . Funny !. That has been very last sem, .Nataka kupeana cheo now :Deb jak wypozycjonowac strone
cactocuouramy
Kind of fancy a go at windsurfing. Anyone tried it before? kursy windsurfingu
Admin
Nyní nemám moc času, ale pokusím se stím něco dělat ... :) ... Jinak moc děkuju.
Floody
Máš velmi hezké stránky a jsou dobře spracované, ale je jedana věc kterou by ji to vylepšilo. Rubriky roztřid to na lidi efli bytosti atd. bude to přehlednější a ještě lepší ;)

smiley
Vaynar
Istari jsou také maiar, kteří byli opravdu vyslaní do středozemě. Akorát se jim říkalo Istari=čarodějové. Balrogové jsou taktéž Maiar stejně tak i Sauron je Maia.

Mithril je anglický název, v původním českém překladu je Mithril přeložen jako Mitril, tudíž je chybně uvedeno u trpaslíků, že je to správně Mithril a ne Mitril... obě varianty jsou správně, česky je to Mitril a anglicky Mithril.

Skurut-hai a Uruk-hai je jeden a ten samý název pro tenhle typ skřetů. Opět Uruk-hai je anglický původní název a Skurut-hai je český překlad, tudíž je špatně že je vedeš jako dva odlišné typy ksřetů.
JEDNOROŽEC
VÍTE ŽE LZE CHOVAT JEDNOROŽCE NEBO PEGASE ONLINE?ZDE: http://www.howrse.cz/?parrain=Bahamut
Aevalon
Dobrý den,hovorim za team Aevalonu, novej hry ktorú vytvárame. Chceli by sme sa opýtat ci by ste nemali zaujem zostrojit specialne rasy pre nas, alebo ci by sme si par ras mohli z vasej bohatej galerie prevziat. Podstata im bude zachovaná, jedine co im pridame je charakterove a magicke body...ak by ste mali záujem info@aevalon.sk
____________________________
brownie
Admin
Ok máš jí tady.
Admin
Ok máš jí tady.
risa12345
ikonka na mých stránkách rubrika podpořte nás opiš text a vloz ho do panelu ikonka vse oběví jo a o chybě vým
risa12345
ikonka na mých stránkách rubrika podpořte nás opiš text a vloz ho do panelu ikonka vse oběví jo a o chybě vým
Admin
risa12345 potřebuju od tebe ikonku, samotný odkaz nestačí. Až budeš mít ikonku řekni, já ji vložim mezi ostatní ikonky k odkazům.
Admin
risa12345 potřebuju od tebe ikonku, samotný odkaz nestačí. Až budeš mít ikonku řekni, já ji vložim mezi ostatní ikonky k odkazům.
Admin
Ok ale máš chybu v odkaze www. panprstenubitaostredozem.mypage.cz (máš špatně bita o středozem)
risa12345
andde istari jsou saruman,gandalf,radegast,a dve modří mágové koukni se do wikipediesmileysmileysmiley
risa12345
admine mohl bis prosim zveřejnit adresu panprstenubitaostredozem.mypage.cz

je o pánu prstenů a o hře pán prstenů bitva o stredozem díksmiley
Elfožrout
Já to taky takhle beru. Podle mě jsou orci příbuzní spíše trollům a skřeti zase goblinům. smiley

http://www.mojerpg.webnode.cz smiley
Admin
Já vím že ork je skřet, ale někteří hráči ale i herní společnosti jako (Dračí doupš a WoW) berou orky jako další fantasy rasu, nehledě nato že částečně mají pravdu. Sřeti jsou pouze příbuzný orkům, tyto dvě rasy mají úplně odlišnou barvu těl, a jsou jinak silný a mohutný. Skřet patří mezi ty drobnější bytosti, zato ork je dost suverénní rasa. A to je důvod proč jsem orky a skřety rozdělil do dvou různých rubrik.A co se týče o překlad skřeta, je to (Goblin), takže spíše goblini jsou jedna a ta samá rasa SKŘET !!!
Admin
A mimochodem v Pána prstenů vznikali skupiny zmutaovaných skřetích válečníků (Uruk-hai) a (Skurut-hai).To byly totiž zmutovaný skřeti s Orkami, který potom byly 2x odolnější než obyčejný skřet a proto se Sarumanovi ve válce zamlouvali.
Peťula
HELE

HMM JAKO KDYŽ SE KOUKÁM NA TEN TVUJ WEB, TAK ČUMIM JAK VYVORANÁ...

VÍŠ ŽE

SKŘET A ORK JE JEDNA A TATÁŽ BYTOST!!!!!!!!!!!!

SKŘET JE PŘEKLAD ORKA!!!!!!!!! kdyžtak se koukni třeba do vikipedie, tam to je ikdyž to ostatní je jetý............................

ORK JE SKŘET!!!!!!!!!!!!!!!
Elfožrout
Danenzi, mrkni na mojerpg.webnode.cz nebo sem napiš svoji stránku ( jestli ji nemáš, udělej si ji na www.webnode.cz ).Jinak hodně štěstí smiley.
marekbulir
mrkněte se na: komiks.napady.net
Admin
jj s timi povoláními sem to zkoušel, nějakej ten popis ale je to dost časově náročný. Najít ty správný informace, vložit to ke všem povoláním to taky zabere docela dost času, ale pokusim se s tím něco dělat. A s tím bestiářem to taky zkusím. Dík za ohodnocení a nějaký ten nápad na vylepšení stránky :)
mapaf
Hele admine cool stránky , napadlo mě že by si moch udělat i nějaký pořádný bestiář a ty povolání jsou dobrý ale myslim že jich je mnohem víc, navíc když už je tu máš, mohlo by tu taky onich být i něco napsané
Admin
Hele to je lehký, klikni na ty hodiny co mám na stránce. Otevře se ti stránka z hodinami, klikni na GALLERY a vyber si z nabídky z pod dolí nějaké hodiny, až budeš mít vybráno dej (View HTML tag) to je pod timi hodinami. Potom vše podtvrď, zadej časové pásmo a různé takové blbosti. Až to budeš mít, zkopíruj tu první tabulku a vlož do svích stránky, ale pozor musíš to vložit do HTML tabulky.

1  
2  

 
Zde jsou rasy z - World of Warcraft, Warcraft, Dračí doupě, Pán prstenů, Warhammer 40 000, Biosector, Diablo, Dungeon Siege 2.