.

Goorel

Goorel

Goorel je jedním z temných pánů pekelných. Zjevuje se jako muž v černé kápi se stříbrnou kosou v ruce. Obličej má bezvýrazný, jako by ho ani neměl. Je velice nebezpečným protivníkem, protože na něj nepůsobí obyčejné zbraně a kouzla působící na psychiku. Ostatní kouzla jsou účinná jen z 50% a i tak mu způsobují pouze čtvrtinové zranění. Zjevuje se na temných, bohem zatracených místech, kde buď zabíjí, nebo nabízí dobrodruhům své služby. Za každé vyplněné přání ale žádá živou oběť. Pokud nebude dobrodruh ochoten nebo schopen oběť dát (někdy stačí ukázat prstem), bude Goorel usilovat o život toho, kdo ho povolal. Pokud se postavě podaří Goorela zabít, rozpadne se na stříbrný prach (i s kosou) za 10 stříbrných. Po jeho smrti se také z 50% zjeví démon a to:

 

01-20% Démon touhy po krvi
21-30% Démon nenávisti k hobitům
31-40% Démon nenávisti k barbarům
41-50% Démon nenávisti k elfům
51-60% Démon nenávisti k kudůkům
61-70% Démon nenávisti k krollům
71-80% Démon nenávisti k lidem
81-90% Démon nenávisti k trpaslíkům
91-100% Démon temnoty

 

Goorel má tyto kouzla: Oheň, ohnivá stěna, dračí dech, ohnivý déšť, tma, dým, ohnivá koule. Obvykle se pohybuje levitací nízko nad povrchem, ale umí i létat.

 
Zde jsou rasy z - World of Warcraft, Warcraft, Dračí doupě, Pán prstenů, Warhammer 40 000, Biosector, Diablo, Dungeon Siege 2.