.

Noční elf

 

Noční elf

Noční elfové byli první rasou, která se probudila do světa Warcraftu. Tyto temné, nesmrtelné bytosti byli první kteří se naučili ovládat magii a to už 10 000 let před Warcraftem. Nedbalé používání magie lákalo Plamennou legii což vyústilo v katastrofální konflikt dvou titánů. Noční elfové jen tak tak vyprovodili Plamennou legii ze světa ale jejich země byla vyčerpaná. Donedávna, zůstávali Noční elfové skryti hluboko uvnitř hory Hyjal.

Tajemné bytosti z temných hvozdů. Jejich největší spojenec je magie, kterou se naučili ovládat pro své potřeby a která je všude obklopuje. Vynikají zejména v boji na delší vzdálenost luky a oštěpy. Jsou úzce spjati s přírodou a snaží se být její součástí, proto ovládají Prastaré Enty, ktaré mají místo budov. Hrdinové používají mocnou magii (Starfall - nejsilnější útočné kouzlo) a dokáží magicky ovládat přírodu (měnit stromy v Enty). 

 
Zde jsou rasy z - World of Warcraft, Warcraft, Dračí doupě, Pán prstenů, Warhammer 40 000, Biosector, Diablo, Dungeon Siege 2.